Dunlop
featured

U 18 takımı sezona veda etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırı Basketbol Akademisi U 18 takımı oynadığı 10 maçta 8 galibiyet 2’de yenilgi aldı. Yarı final maçını kaybeden Çankırı Basketbol Akademisi U 18 takımı maalesef sezona veda etti.

Tüm sporcularını başarılarından dolayı tebrik eden Çankırı Basketbol Akademisi teknik direktörü Cihat Maraz, “2021-2022 sezonu U18 takımımızla 26 takımın katıldığı Ankara Küme 3 liginden sezona katıldık. 3 hasta sporcumuzla Yarı final için çıktığımız 2.maçı kaybederek sezona veda ediyoruz. U16 takımımız ağırlıklı çıktığımız ligde terinin son damlasına kadar savaşan aslanlarımızı tebrik ediyoruz. Ankara da Çankırı basketbolunu en iyi şekilde centilmence temsil ettiğimizi düşünüyoruz. Bizlere bu yolda desteğini eksik etmeyen başta sponsorumuz Kırıker Metal Ltd Şti Genel Müdürü Mustafa KIRIKER kardeşime çok teşekkür eder birlikteliğimizin her daim sürmesini Allah tan niyaz ederiz.

Bundan sonraki sezonlarda da Çankırı basketbolunu Tüm Türkiye’ye tanıtmak için yolumuza devam edeceğiz. Bizlere dualarını eksik etmeyen velilerimize sporcularımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz. Ayrıca U18 takımımızdan yaşları dolan Kaptanımız İhsan Kayra Uluyaz’a, Ramazan Kaan Özdemir’e ve Murat DAHİ kardeşlerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar diler, her daim onların yanların da olduğumuzu bildirmek isteriz” dedi