Dunlop
featured

Ayyıldız Voleybol Akademisi’nden Medya Gecesi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırı Ayyıldız Voleybol Akademisi tarafından Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonun’da düzenlenen ve Çankırı’da ilki gerçekleştirilen “Medya Gecesi”nde sporcular ve aileleri bir araya geldiler.

Geceye, akademide voleybol eğitimi alan sporcuların tamamı, velileri ve Birlikspor Kulübü’nün altyapı oyuncuları da katıldı.

Ayrıca Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinde incelemelerde bulunmak üzere Çankırı’ya gelen Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ve beraberindeki heyet programa sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek, sporcu ve velilerle bilgi alışverişinde bulundular.

Ayyıldız Voleybol Akademisi Genel Koordinatörü Engin Oğuz Koçu, Çankırı’da bir ilki gerçekleştirdiklerini belirterek “ Kısa bir süre önce faaliyete geçirdiğimiz voleybol okulumuzda güzel bir ivme yakaladık. Velilerimizin ve çocuklarımızın memnuniyeti, aynı zamanda gelişimleri bizleri oldukça mutlu ediyor. Çankırı voleybolunun zamanla çok iyi yerlere geleceğini ve bizimde akademi olarak voleybolun lokomotifi olacağımızı düşünüyorum. Şehrimizde iki sezondur profesyonel olarak voleybol branşında şehrimizi temsil eden Birlikspor Kulübü ile çok güzel bir birlikteliğimiz var. İnşallah çocuklarımızın da bu profesyonel sahnede yer alacaklarını umut ediyoruz. Baş Antrenörümüz Halil Yüceer hocamızla da amacımız ve gayemiz her zaman bu şekildedir.” dedi.

Geceyle alakalı olarak da bilgi veren Oğuz Koçu “Medya Gecesi’ni, çocuklarımızın farklı ambiyansları teneffüs etmeleri, ailelerinin seyrinde becerilerini sergilemeleri ve takım ruhunu yakalamaları için düzenledik.

 Ortaya çıkan birbirinden güzel kareler gelecekte çocuklarımıza hatıra gelecek nesillere de miras olacağını düşünerek çocuklarımızın heyecanına katkıda bulunduk ve duygularına ortak olduk. Katılım ve desteklerinden dolayı tüm konuklarımıza, velilerimize ve sporcularımıza şükranlarımı sunuyorum. Özellikle belirtmek isterim ki, çocuklarımızın daha iyi şartlarda spor yapmasına katkıda bulunan Uğur Kurs Yöneticilerine teşekkürü bir borç bilirim” diyerek sözlerini tamamladı.