Dunlop
featured

32 takımın katıldığı futbol turnuvası sona erdi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırı Fenerbahçeliler Derneği tarafından Ömer Alp için farkındalık oluşturmak ve maddi destek sağlamak için gerçekleştirilen futbol turnuvası sona erdi. 32 takımın katıldığı turnuva sonrasında Milli Eğitim Müdürlüğü 1. oldu.

Çankırı Fenerbahçeliler Derneği tarafından Ömer Alp’e destek olmak amacıyla gerçekleştirilen futbol turnuvasının finali Atatürk Stadında gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen turnuva hakkında bilgi veren Çankırı Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Serdar Paşabeyolu, “Fenerbahçe Spor Kulübü ülkemizin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biridir. Fenerbahçe sadece spor kulübü değildir. Bizler hem söylemlerimizle hem icraatlarımız ile bu durumu ortaya koyarız. ‘’Spor kardeşliktir, spor birliktir’’ Fenerbahçe Spor Kulübü bu ifadenin ülkemizdeki en büyük örneği ve destekleyicisidir.

Çankırı Fenerbahçeliler Derneği şehrimizde kulübümüzün resmi temsilcisidir. 2020 yılında kurulmuştur. 2021 yılında faaliyetine başlamıştır. Kısa geçmişine etkili ve güzel projeler sığdırmıştır. 100’e yakın üyesi ile dinamik, aktif, kurumsal, disiplinli ve güçlü bir yapıya sahiptir. Sadece Fenerbahçenin ve büyük taraftarının başarısı için çalışmaz. Sosyal konularda toplumda önder rol üstlenir.

 Ocak 2022 döneminde Ömer Alp için maddi destek sağlamak, konuya farkındalık oluşturmak ve aynı zamanda şehrimizde kurumlar arasında keyifli bir birliktelik sağlamak düşüncemi derneğimizin ilgili kurulları ile paylaştım.

Projenin koordinatörlüğünü üstlenmesi için teklifte bulunduğum ve kabul ederek bu büyük organizasyonun icrasını yoğun emek ve vakit harcayarak ifa eden üyemiz İsmail Emre Erdoğan’a teşekkür ederim.

Dernek Yönetim Kurulumuza; Dernek Hukuk Komitesi Başkanımız Avukat Serdar Kantar’a; Derneğimiz Spor Komite Başkanımız Eren Yılmaz’a; Derneğimiz protokol sunumunu arz eden Selin Erdoğan’a; Derneğimiz Tertip Komitesi Üyelerimize; Dernek Müdürümüz Fahri Çalışkan’a; Derneğimiz Sosyal Medya Komitemize; Saha Gözlemci ve Komiseri olarak görev üstlenen üyelerimiz Emre Usta’ya, Eren Karsavuran’a, Hidayet Yiğit’e, Burak Kılıç’a; Derneğimiz Tören Tertip Komitemize; çubuklu formamız ile mücadele veren Dernek Futbol Takımımız oyuncularına; tribünde yerini alan en büyük destekçimiz ve amacımız büyük taraftarımız 12 numaraya teşekkür ederim.

Gönüllü olarak bu anlamlı projede görev alan TFF hakemlerimize ve hakem başkanı Murat Ceylan’a, Sadık Şerbet’e, Celal Kaman’a; Sağlık İl Müdürü Dr Hüseyin Sarıkaya ve tüm sağlık görevlilerimize; Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak’a, Ekrem Şahin’e, Cengiz Demirel’e; hem Belediye Tesisleri hem Atatürk Stadyumunda görevli yetkililerimize; tüm kurumlarımızın çalışanlarına teşekkür ederim.

Turnuva haberlerini halkımız ile paylaşan tüm basın mensuplarına teşekkür ederim.

Bize inanarak turnuvaya katılım sağlayan ve maddi destekleri ile Ömer Alp’ e bağışlanan 27100TL tutarındaki turnuva şampiyonu ödülünü oluşturan toplam 40 takıma, sahada soğuk havaya rağmen mücadele veren 340 sporcuya teşekkür ederim.

Finallerimize teşrifleri ile bizi onurlandıran İl Kültür Müdürümüz Muarrem Ovacıklı’ya, Milli Eğitim Müdürümüz Muammer Öztürk’e, Belediye Başkan Yardımcımız Metin Keskinkılıç’a, Emniyet Müdürümüz Yılmaz Delen’e, Karatekin Üniversitesi Rektörümüz Harun Çiftci’ye teşekkür ederim.

Belediye tesislerini bize tahsis eden Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen’e teşekkür ederim.

Bizleri cesaretlendiren ve yüreklendiren, çalışmalarımızı destekleyen devletimiz, mülki amirimiz Valimiz Abdullah Ayaz’a teşekkür ederim. Çalışmalarımızı alkışlayan, en büyük motive kaynağımız Çankırı halkımıza teşekkür ederim.

Turnuva müsabakalarında eli kırılan Abdullah Kırıker’e, ayağından sakatlanan Mehmet Silahsız’a, kolu kırılan Ramazan Taş’a, aşil tendonu kopan Faruk Dilber’e, bacağından sakatlanan Mustafa Koçer’e acil şifa dilerim.

Turnuva şampiyonu Milli Eğitim Müdürlüğü 1. Takımını, turnuva ikincisi Polis Gücünü, turnuva üçüncüsü Milli Eğitim Müdürlüğü 2. Takımını tebrik ederim” dedi.