“Ses Ver Çankırı” yürüyüşü yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi, Çankırı İl ve Merkezi İlçe Teşkilatı, İlçe Teşkilatları ile MHP’i vatandaşların katıldığı “Hepimiz Yaranız” “Ses Ver Çankırı” yürüyüşünü bugün öğle namazından sonra gerçekleştirdi.

Seçime saatler kala Ahmet Yesevi Camiinde kılınan öğle namazından sonra başlayan yürüyüş Belediye Meydanı’nda Püskevit ikramı ile sona erdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı öncesinde bir konuşma yapan İl Başkanı Ali Acıbunar, “Seçimlere artık sayılı saatler kaldı. Gece-gündüz demeden, yağmur-çamur demeden var gücünüzle partimizin iktidar olması için çalıştınız. Son olarak bu gece eşinize, dostunuza, yakınlarınıza oturmaya gidin, sohbet edin. Partimizi ve bu seçimlerin önemini anlatın” dedi. Bu vesile ile seçimlerin ülkemize Çakırımıza hayırlı olmasını dileyerek partili vatandaşlardan helâllik istedi. Daha sonra meydanın iki noktasında halka “Püskevit” ikram edildi.

Yürüyüşe MHP Çankırı Milletvekili Ahmet Bukan, Milletvekili adayları Şahin Eraslan, Hüseyin Yakar, 21 Dönem MHP Çankırı Milletvekili İrfan Keleş, İl başkanı Ali Acıpunar Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kurt, Ünür Belediye Başkanı Orhan Aşkın, partinin yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katılırken bayan partililerin fazla olması gözlerden kaçmadı.