MHP ilçe kongreleri devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Eldivan ve Orta İlçe kongreleri Cumartesi günü gerçekleştirildi. Hafta sonu yapılan kongrelerin ilki Eldivan ilçesinde gerçekleştirildi. Tek listenin yer aldığı seçimde MHP Eldivan teşkilatı mevcut başkan Mustafa Gökmen ile devam dedi.

Seçim sonrasında Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökmen olurken, yeni yönetim ise Hasan Gülhan, Eşref Yıldırım, Hasan Zekai Aksara, İbrahim Çoğalan, Abdulmuttalip Fil, Metin Tuncer, İsmail Subaşı, Hüseyin Çam, Oğuz Ünlü, Ahmet Aşlar, Mustafa Çağıran, Üzeyie Er, Eşref Ağaran ve Mehmet Yolcu isimlerinden oluştu.

Daha sonra Orta MHP ilçe kongresi yapıldı. Gerçekleştirilen kongre sonrasında Orta MHP İlçe yönetimi genç ve dinamik bir kadrodan oluştu.

Yapılan seçim sonrasında Ahmet Denizhan başkan olurken, yönetim kurulu Murat Danacı, Rauf Akpınar, Fatih Danacı, İsmail Nalkesen, Osman Akpunar, İdris Alp Akpunar, Mustafa Kaşkaya, Fatih Kaya Bilal Kanbur, Vahdet Güleç, Seygi Aktaş, Emre Çelik, Hünkar Karaduman ve Musa Yazıcıoğlu’ndan oluştu