Merkez Köylerde Ak Parti’ye Yoğun İlgi

Ak Parti Çankırı Teşkilatı merkez köylerini ziyaret ederek, köy muhtarları ve köylülerden sorun ve sıkıntıları yerinde dinledi.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığının organize ettiği Merkez’e bağlı köyleri ziyaretler kapsamında Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, İl Başkanı Abdulkadir Çelik, İlçe Başkanı Bahri Kılıç, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, İl Genel Meclis Üyesi Ruhi Şeker ve İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri köy sakinleriyle birebir görüştüler.

Köy sakinleri ile samimi sohbet ortamı oluştuğunu belirten Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç “ Köylerimizi geziyor ve vatandaşlarımızın sorunları yerinde dinliyoruz. Vatandaşlarımıza hizmet etmek bizim en büyük samimiyetimizdir. Çözüm bulup ürettiğimizde büyük gurur duyuyoruz. Çünkü biz Allah rızası için çalışan bir anlayışa sahibiz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde köylülerimizle samimi sohbet ortamı oluşturduk. Bütün hemşerilerimize gösterdikleri ilgi, alaka ve samimi sohbetten dolayı çok teşekkür ediyorum. Ziyaretlerimiz kapsamında bizlere öncülük eden Milletvekilimiz Salim Çivitçioğlu, İl Başkanımız Abdulkadir Çelik, İl Genel Meclis Başkanımız Mustafa Çıbık, İl Genel Meclis Üyemiz Ruhi Şeker  ve Ak Partimizin İl ve İlçe Yönetim Kurulunun değerli üyelerine de ayrıca teşekkür ederim ”dedi.