“İYİ partiye ilgi arttıkça milletimizin umudu artıyor”

   İYİ Parti Çankırı İl Başkanlığı, Bayramören İlçesinde ilçe Başkanlığı binasının açılışını ve devamında Bayramören esnaflarını ziyaret etti. İl Başkanı Aydın Akbaş, Genel Merkez Uluslararası Politikalar Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karamemiş, İlçe Başkanları İl ve İlçe Divan ve yönetim kurulu üyeleri Bayramörene giden İYİ parti Çankırı Teşkilatı açılış sonrası Bayramören Esnafını ziyaret etti. Esnafın sorunlarını ve taleplerini dinledi.

          Genel merkez yöneticisi Mehmet Ali Karamemiş yaptığı konuşmada; İYİ Parti yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarına değindi.

        İl Başkanı Aydın Akbaş ise, “Allah’ın izniyle Genel Başkanımız Meral Akşener yakın zamanda ilimiz ve bazı ilçelerimizde ziyaretlerde bulunacaktır” dedi.

        “Değerli kardeşlerim Türkiye her geçen gün derinleşen bir yönetim krizi ile karşı karşıya bunu dış politikadan ekonomiye kadar her alanda tüm gerçekliği ile yaşıyoruz” diyen Akbaş, “Artık bu millet her yaptığını doğru yaptığını zanneden tek akıldan kurtulmalı ortak akılla adaletle liyakatle yönetilmelidir.

     İYİ partiye ilgi arttıkça milletimizin umudu artıyor işte bu yüzden memleketin dört bir yanında ‘’Millet Bizi Çağırıyor’’

     İyileştirilmiş  güçlendirilmiş  parlamenter sistemle zengin ve mutlu bir Türkiye’yi milletimizle beraber elele inşa edeceğiz.

      Değerli dava arkadaşlarım hazır olun  İyi Parti iktidara yürüyor halk için hakikat için durmadan çalışıyoruz çalışacağız Başaran’a kadar da durmayacağız.

     Değerli kardeşlerim az kaldı güneşli günler artık çok daha yakın Türkiye’nin iyi ve cesur insanları adaletli ve liyakatli kadrolarla iktidara yürüyor.

     Burada sözlerime son verirken Bayramören li hemşerilerimi iyi Parti çatısı altında toplanmaya davet ediyorum  Bayram öğrenin Yiğit ve Cesur insanlarını iyilerin iktidar yürüyüşünde yanımızda olmaya, omuz vermeye bizimle beraber yürümeye davet ediyorum” dedi.