Dunlop

Filiz: “Hizmetin karşılığı iktidar partisidir”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

12 Haziran seçimlerine 17 gün kala siyasi partiler çalışmalarına hız vererek destek turlarına devam ediyorlar.

Seçim sürecine girilmesinden bu yana ilçe ve köy gezileri yapan AKP’li adaylar, AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Bütün köyler gezilecek’ talimatına uyarak, Çankırı’da gezilmedik köy bırakmamayı hedefliyor.

AKP’li adaylar Şahin ve Filiz’in birlikte başladıkları köy gezilerinin dünkü programında Av. İdris Şahin Eldivan ve köylerini ziyaret ederken, Hüseyin Filiz de Korgun’a bağlı köyleri ziyaret ederek, destek istedi.

Sabah saatlerinde Korgun’a hareket eden Hüseyin Filiz, ilçe merkezinde partililer tarafından karşılandı. Buradan konvoy halinde köy ziyaretlerine başlayan Filiz, gittiği her köyde yüksek oranda oy istediğini belirtti.

Köylerin ve köylülerin sorunlarını dinleyen Filiz, sorunların çözümü noktasında yasalar çerçevesinde elinden geleni yapacağını söyledi.

Ziyaret edilen her köyde özellikle yaşlı kadınların büyük ilgi gösterdiği AKP’li aday Hüseyin Filiz, onların da elini öperek, hayır dualarını aldı.

Karatekin köyünde yaptığı konuşmada firesiz bir seçim istediğini dile getiren Filiz, iktidar partisine oy vermenin karşılığında hizmet alınabileceğini söyledi. Diğer partilere verilecek oyların boşa gideceğini kaydeden Filiz, “Onlar da gelecekler. Allah’ın selamını getiren herkes sizin misafirinizdir. Sizden oy isteyecekler. Bunun karşılığında siz de onlardan hizmet isteyeceksiniz, ama istediğiniz hizmeti nasıl getirecekler. İktidar partisine destek vermek, hizmetten yana olmaktır” diye konuştu.

Korgun gezilerini tamamlayan AKP’li aday Hüseyin Filiz, Korgun’a bağlı köylerin tamamını gezdikten sonra Eldivan’a geçerek İdris Şahin’in gezisine katıldı.