Dunlop
featured

Çivitçioğlu, köy muhtarları ile bir araya geldi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Çankırı  Milletvekili Salim Çivitçioğlu 371 Köy ziyareti sonrasında, Tüm İlçelerin Köy  Muhtarları ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı muhtarlarla buluşma kültürünü yerelde de devam ettiren AK Parti Çankırı teşkilatı, sık sık bir araya geldiği muhtarlarla yatırımları ve ihtiyaçları konuşmak için bir kez daha buluştu.

Her İlçede yapılan toplantılarda, 2021 yılında Çankırı’nın köylerinde gerçekleştirilen yatırımların ele alınarak, muhtarların 2022 yılı için talepleri dinlenerek gerçekleştirilecek yatırımlar konusunda istişarede bulunuldu. Talep edilen konular arasında özellikle içme ve sulama suyu , gölet  çalışmaları, yol ve diğer talepler yer aldı.

2019 yılında da AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, 371 köyü gezerek köy halkı ve  muhtarlarla bir araya gelmişti. Toplantılar neticesinde Köy Muhtarları kendileriyle Milletvekili Salim Çivitçioğlu ve Ak Parti Teşkilatlarının göstermiş oldukları yakın ilgilerinden ve ziyaretlerden duydukları memnuniyeti ilettiler. Muhtarlarla yapılan toplantılarda Mv.Salim Çivitcioğlu’na Ak Parti Çankırı İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık,  İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Ak Parti İlçe Teşkilatları eşlik ettiler.