Çivitcioğlu, “Gönüllere dokunmaya devam ediyoruz”

Milletvekili Salim Çivitcioğlu Kurban Bayramı’nda ilçe ve köy ziyaretlerini sürdürdü. İlçe ve köy ziyaretlerini sürdüren milletvekili Salim Çivitcioğlu, Kurban Bayramı’nda da vatandaşlarla iç içe oldu.

 Gerçekleştirilen ziyaretlerde Çivitcioğlu, “İnsan odaklı çalışmalarımızla kentimizin tamamına hizmet etmeye, kıymetli halkımızı sürekli yeni projelerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerle ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Çivitcioğlu, ““Şehrimizi en güzel projelerimizle güzelleştirmeye, taleplere ilişkin en uygun çalışmalarla hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

“Önce millet, önce memleket. Durmadan, duraksamadan aşkla çalışmaya devam ediyoruz” diyen Çivitcioğlu, “Kıymetli halkımızın bizlere vermiş olduğu temsil yetkisini en verimli biçimde kullanarak, şehrimizin tamamının faydalanacağı en güzel projeleri istifadeye sunuyoruz, sunmaya da devam edeceğiz” dedi.

“Her hizmetin en iyisine layık olan kıymetli halkımız için yeni projeler geliştirerek gönülleri fethetmeye devam edeceğiz” diyen Çivitcioğlu, “Her alanda gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz yatırımlarla halkımızın hem gönlüne dokunmaya, hem daha da konforlu bir yaşam alanı oluşturmaya devam edeceğiz.

Şehrimizin tamamının ihtiyaçlarına hızlıca çözüm üretiyor, halkımızın hayatını kolaylaştırmak ve güzelleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Daha güçlü bir gelecek, daha konforlu yarınlar için şehrimizin dört bir yanında hummalı çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz, sürdüreceğiz” dedi.

“Sizlerden aldığımız güçle sizlerin emrinde çalışmaya, memleketimiz ve ülkemiz için taş üstüne taş koymaya, icraatlar yapmaya, eserler üretmeye devam edeceğiz.

Köylerimizin, beldelerimizin, ilçelerimizin ve şehrimizin her bakımdan yüksek nitelikli yatırımlarla donatılması için güç ve gönül birliği içinde çalışmaya devam edeceğiz” diyen Çivitcioğlu, “Yüksek kaliteli hizmetle köylerimize ve şehrimize değer katmaya, gönüllere dokunmaya devam ediyoruz.

Köylerimizin taleplerine ilişkin hızlı çözümler üreterek, kıymetli halkımızı hizmetlerle bir an önce buluşturmak için tüm teşkilatımızla beraber gayretle çalışmaya devam ediyoruz.

Köyümüz, köylerimiz ve şehrimizde hizmet noktasında yapılacak ne varsa hepsini birlikte gerçekleştirecek, kentimize değer katmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Çivitcioğlu ayrıca, “İstikbalimizin teminatı olan evlatlarımıza, gençlerimize daha müreffeh bir gelecek bırakabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”