Dunlop

AKP Şabanözü’ndeydi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AKP Çankırı milletvekili adayları haftanın ilk ziyaretini Şabanözü ilçesine yaptı.

AKP Çankırı milletvekili adayları İdris Şahin ve Hüseyin Filiz ile teşkilat üyeleri haftanın ilk gününde Şabanözü’ne giderek halk ve esnafla bir araya geldiler.

Belediye meydanında halkı selamlamadan önce yol güzergâhında esnafları ziyaret eden AKP’li adaylar, esnafa bol kazanç temennisinde bulundular.

Seçim otobüsünden halka seslenen her iki aday da Şabanözü ilçesinin kalkınması için söz verdiler. Milletvekili adayı Hüseyin Filiz, iktidar partisinin hizmet ürettiğini söyleyerek, “Türkiye’de hizmet üreten bir parti var, bir de laf üreten parti var. Biz hizmet üreten bir partinin adaylarıyız. Siz de hizmet üreten bu partiye destek verin” dedi.

Şahin ise konuşmasında Şabanözü girişinde yaşlı bir vatandaşla sohbeti sırasında, yaşlı vatandaşın, “Menderes, Özal, Recep Tayyip Erdoğan” sözüne değinerek, “AKP tek parti döneminin zinciridir” dedi. Ankara’ya gittiklerinde Çankırılıların hizmetkârı olacaklarını söyleyen Şahin, konuşmasını sonlandırmasının ardından esnaf gezilerine devam etti.

AKP’li adaylar daha sonra önceki akşam hayatını kaybeden MHP Orta İlçe Yönetim Kurulu üyesi Abdullah Aydoğdu’nun cenaze törenine katıldı. Heyet, kılınan cenaze namazının ardından Şabanözü Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikaları ziyaret etti. Fabrika yöneticileri ve işçilerle bir araya gelen AKP’li adaylar, daha sonra beldeleri ziyaret etti.

AKP’li adaylar bugün de Kızılırmak’ı ziyaret edecek.