AKP’li adaylar Küçük Sanayi Sitesi’ndeydi

Seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini gerçekleştiren AKP’li adaylar, dün il merkezinde küçük sanayi esnafını ziyaret ederek, 12 Haziran seçimi için destek istediler.

AKP Milletvekili adayları İdris Şahin ve Hüseyin Filiz, Ankara yolu üzerinde bulunan fabrikaları ziyaret ederek başladıkları seçim çalışmalarında karşılaştıkları her vatandaşa “Sayın Başbakanımızdan memnun musunuz?” sorusunu yönelttiler.

Şahin: “İstikrarın devamı için destek verin”

Hüseyin Filiz’in sahibi olduğu Filiz Çelik Kapı fabrikasını da ziyaret eden adaylar fabrikada çalışan işçilere yaptıkları kısa konuşmalarda sanayi ve istihdama yönelik yatırımlara değindiler. İlk konuşmayı yapan İdris Şahin sanayiciliğin zor bir iş olduğuna vurgu yaparak, “Sanayiciliğin ve istihdamın zorluğunu bilen biriyim. Günümüzde sanayi üretimindeki istikrarın devam etmesini istiyorsanız bizlere destek verin” diye konuştu.

Filiz: “Mühür kimdeyse Süleyman O’dur”

Filiz ise, çalışanlarına “Geçmişte işveren olarak hep yanınızda oldum. Bu günde bir aday olarak sizin desteğinizi almaya geldik. İnşallah 12 Haziran’dan sonra milletvekili ağabeyiniz olarak yine sizlerin yanında olacağız” dedi.

Filiz hizmetin iktidarla olacağını ifade ederek “Mühür kimdeyse Süleyman O’dur” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Güzergâhtaki fabrika ve üretim tesislerini ziyaret eden adaylar, Küçük Sanayi Sitesi’ndeki esnafları da ziyaret ederek, Çarşamba günkü destek turunu tamamladılar.