Ak Parti Teşkilatının Mutlu Günü

Ak Parti Çankırı Kadın Kolları Başkanı Fatma Öztürk’ün kızı Av. Elif Öztürk hayatını meslektaşı olan Mustafa Deniz ile birleştirdi. Genç çiftin nikahını Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç kıyarken, nikah şahitliğini Ak Parti Çankırı Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve İdris Şahin ile Ak Parti Çankırı İl Başkanı Salim Çivitçioğlu yaptı.

Çankırı Büyük Otel’de yapılan nikah törenine iş ve siyaset dünyasının tanınmış isimleri ile kamu kurum ve kuruluşlarından çok sayıda yetkili katıldı.

Genç çiftin nikahını kıyan Belediye Başkanı İrfan Dinç,”Gençlerimiz bir ömür boyu mutlu olmak adına, güzel bir gün yaşıyorlar. Allah iki cihan saadeti nasip etsin” dedi.

Genç çifti tebrik eden İl Başkanı Salim Çivitçioğlu ise “Hayatımızda en önemli kilometre taşlarından biri yuva kurarak, aile sahibi olmamızdır. Bu da medeni bir toplum olmanın ön şartı olan nikahtan geçer. Evlilik karşılıklı sevgi, saygı, fedakarlık ve sabırla yürüyen bir süreçtir. Bu süreçte, toplumu ayakta tutan aile yapısının bozulmasına izin verilmemeli, insanın bu hayatta bırakacağı en önemli mirasın aile olduğu unutulmamalıdır. Bu anlamda sizleri tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” diye konuştu.

Çankırı Ak Parti Milletvekili İdris Şahin de genç çifte ömür boyu mutluluklar dilerken evlilik cüzdanını takdim eden Ak Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz’de çiftlerin avukat olduklarını hatırlatarak, esprili bir dille ‘İşinizde konuştuğunuz kadar, evinizde konuşmayın’ tavsiyesinde bulundu. Filiz’in esprisi misafirler tarafından büyük alkış alırken, nikah töreni çeşitli ikramlarla son buldu