“Saadet Partisi Genel Kongreye Gidiyor”


Saadet Partisi genel kongresi 17 Temmuz 2011 günü gerçekleştirilecek. Hafta sonu yapılacak olan kongre nedeniyle Çankırı Saadet Partisi İl Başkanı Ömer Uzun yazılı bir açıklama yaptı. Uzun açıklamasında şunları söyledi:

“Allah’ın davası olan Millî Görüş hareketimizin son kırk yılı büyük kongrede yazılacaktır.

Saadet Partimizin Büyük Kongresi 17 Temmuz Pazar günü saat 10’da Ankara Spor Salonu’nda  (Arena) yapılacaktır.  Tüm Çankırılı hemşerilerimizi kongremize katılmaya davet ediyoruz.

Değerli hemşerilerim, Türkiye’nin bütün fertlerine hitapeden, kucaklayıcı barıştırıcı, iyileştirici, evrensel değerleri savunan tek parti saadet partisidir. Teşkilatlarımızdaki canlılık ve  hareketlilik ile yapılan hazırlıklar gösteriyor ki, Türkiye 17 Temmuz’da tarihi bir kongreye daha şahitlik edecek.  Bütün bu gelişmeler kongreyi daha bir anlamlı hale getirmekte, önümüzdeki günlerde yapılacak büyük atılımların müjdesini vermektedir.

Bu vesileyle Genel Kongremizin, vatanımıza milletimize tüm İslam dünyasına hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyor, tüm Çankırı’lı hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum”

Kongremize katılmak için irtibat: Ömer Gündoğmuş tel: 0534 723 24 65

 

                                                                                              Ömer UZUN

                                                                          SAADET PARTİSİ ÇANKIRI İL BŞK.