“Domuz eti serbest hale gelmiştir”

Seçim çalışmaları çerçevesinde Saadet Partisi Çerkeş’de miting gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen mitingde bir konuşma yapan İlçe Başkanı Ali Çırak, “12 Haziran’da bir seçim var ve bu seçimlerde olduğu gibi Saadet Partisi milli görüşün temsilcisi olarak kıyamete kadar devam edecek. Mesajlarımız çok açık. Türkiye’mizde tek milli parti tek yerli parti milletin partisi Saadet Parti’dir. Bu kadar net bu kadar açık söylüyorum. Küçük bir araştırma yaparsanız görürsünüz. Nerde ANAP nerede Doğru yol ?  Batılılardan alınan kanunlarla yıllardır Türkiye yönetiliyor ve yerlerde sürünüyoruz. Biz Türkiye’de uygulanan yanlış reçeteleri değiştirmediğimiz için yerlerde sürünüyoruz.” Dedi.

“Biz buraya kardeşlik vazifemizi yerine getirmek için geldik” diyen Saadet Partisi milletvekili adayı Vehbi Aydoğan, “Ülkemize üç koldan saldırı yapılmaktadır. Birincisi siyasi kol, ikincisi iktisadi ve ekonomik kol ve üçüncüsü de kültürel koldur. Belki de en önemli konuşmamız gereken siyasi koldur. Öncelikle zina, yapılan tuzak maddelerle serbest bırakılmıştır. Yine aynı şekilde bir madde daha, Türkiye’yi parçalamaya yemin etmiş olan yabancılara, egemen güçlere büyük tavizler vermekte olan olan vakıflar kanunudur. Yıllardır Erbakan Hoca’mızın demiş olduğu “toprak ayaklarımızın altında kayıyor” dediği budur.  Ayrıca yapılan bir diğer düzenleme ile domuz eti serbest hale gelmiştir. Bankalar anormal bir şekilde uyguladıkları faizle vatandaşlarımızı kendine esir etmiştir. Eğer bu AK Parti iktidarı değişmezse Türkiye Cumhuriyeti diye bir şey kalmayacaktır” diyerek 12 Haziran’da seçmenden oy istedi” dedi

Bu ülkede Saadet Partisi’nden başka Avrupa Birliği’ne hayır diyen, İslam Birliği’ne evet diyen başka bir partinin bulunmadığına dikkat çeken Saadet Partisi milletvekili adayı Mehmet Ünver, “Soruyorum, hangi partiden olursanız olun, AB’ye hayır, İslam kardeşliğine evet diyen başka bir partiye rastladınız mı?  Şu halde, diğer 14 parti batıcıdır, AB’cidir, peki AB nedir, kim kurdu?  AB’yi kuranlar, Çanakkale’de, Antep’te, Maraş’da dedelerininizi şehit edenler değil mi? İngilizler, Fransızlar değil mi?  O İngilizler, Fransızlar “biz Hıristiyan kulübüyüz, içimize almak istemiyoruz” diyor, değil mi?

O halde sermaye güdümündeki işbirlikçi medyanın verdiği destekle büyüyen AK Parti’ye oy vermiş olanlar, CHP’ye gönül vermiş olanlar, kanımız aksa da zafer İslam’ındır diyen, ülkücü kardeşlerim hristiyan kulübünden yana mısınız, İslam birliğinden yana mı?”  dedi.

“Saadet partisi olarak 3 aydır yoğunlaştırılmış bir şekilde seçim çalışması yürütmekteyiz” diyen Saadet Partisi Genel Merkez Çankırı İl Sorumlusu Mustafa Çulha  “Milletvekili adaylarımız gece gündüz çalıştırılarak memleketimizin şu anki acı ve zulumkar gerçeklerini,partimiz iktidara geldiğinde neler yapacaklarını , milletimizi nasıl refaha kavuşturacaklarını, Çankırı’yı karış dolaşarak, saadet partisinin bulunmadığı meclisin eksik olduğunu,  bu nedenle saadetin meclise mutlaka girmesin gerektiğini anlatıyorlar” dedi