Karatekin İlköğretim Okulu’ndan yılsonu eğlencesi

Karatekin İlköğretim Okulu’nun yılsonu eğlencesi renkli görüntülere sahne oldu.

Karatekin İlköğretim Okulu öğrencileri dün düzenlenen yılsonu eğlencesi ile doyasıya eğlendiler. Okul Spor Salonu’nda düzenlenen etkinliğe öğrencilerin yanı sıra veliler de yoğun ilgi gösterdi.

Etkinliğin açılışında konuşan Okul Müdürü Orhan Kemal Karakuş, “ Bu eğitim yuvasında çocuklarınızı en iyi şekilde eğitim vermeye ve hayata hazırlamaya çalışıyoruz. Onlara yeri geldiğinde anne, yeri geldiğinde baba oluyoruz. Birazdan onların yapacağı gösterilerde kendilerini ne derece geliştirdiğini göreceksiniz. Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor, iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Konuşmanın ardından müzik oyunları ve dans gösterileriyle devam eden eğlence, 1-B sınıfı öğrencilerinin düzenlediği “Okuma Bayramı” adlı gösterilerle son buldu. Etkinlikler kapsamında minik öğrenciler hazırladıkları şiirleri okurken, yıl boyunca öğretmenleri eşliğinde çalıştıkları gösterileri sahnede sergiledi. Öğrencilere zaman zaman aileleri de alkış yaparak tempo tuttu. Gösteriler sonunda başarılı olan öğrencilere “Okuma Belgesi” verilirken eğlence yapılan ikramlarla son buldu.