Dunlop

Huzurevi’nde ney dinletisi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaşlılar Haftası nedeniyle Çankırı İl Müftülüğü Çankırı İsmail Özdemir Huzurevi’nde bir program gerçekleştirdi.

Çankırı Müftülüğü Aile İrşad Bürosu Yaşlılar Haftası nedeniyle huzurevi sakinleri ile bir araya geldi. Müftülüğe bağlı hocalar ve Kur’an Kursu öğrencileri tarafından huzur evi sakinlerine ney dinletisi gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen program nedeniyle Çankırı İl Müftülüğüne teşekkür eden Huzurevi Müdürü Tuncay Haskılıç, “Öncelikle İl Müftümüz Arslan Türk’e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Böyle önemli bir günde bizleri yalnız bırakmadılar. Burada kalan huzurevi sakinlerimiz açısından böyle programlar çok önemli, kendilerini geleceğe daha güzel hazırlıyorlar, gösterilen ilgiden son derece memnun kalıyorlar. Huzurevinde daha fazla huzur buluyorlar” dedi.

Programa katılan İl Müftüsü Arslan Türk, büyüklerin her zaman hayır dualarının alınması gerektiğini vurgulayarak, “Sizler eli öpülesi kişilersiniz. Bizler sizlere ne kadar vefakar olabilirsek çocuklarımız da bizlere o kadar sevgi ve saygı gösterir. Sakın evlatlarınıza çeşitli nedenlerden dolayı asla beddua etmeyin, ne olursa olsun dua edin. Burası sizin yuvanız ve aileniz” dedi.

Gerçekleştirilen programa katılan Vali Vahdettin Özcan’ın eşi Leyla Özcan ve diğer konuklar huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilendi.