Çankırı Belediyesi’nden Üç Boyutlu Tablo Kursu

Çankırı Belediyesi, hanımlara yönelik açtığı beceri kazandırma kurslarına her geçen gün farklı bir branş ekleyerek seçenekleri çeşitlendiriyor.

Kırkevler Hanımlar Lokalinde devam eden kurslara bir yenisi daha eklenerek hanımlara üç boyutlu tablo yapımı öğretilmeye başlandı. Çankırı’da daha önce hiç verilmemiş bir kurs olarak karşımıza çıkan üç boyutlu tablo çalışması,  görsel açıdan büyük bir farklılık ve keyif sunuyor.

Zemine yapıştırılan posterin üzerine motiflere göre kesilen hamurların yapıştırılması ile oluşturulan tablolarda, motifler kabartılarak ön plana çıkartılıyor. Bir perspektif düzeni ile derinlik kazanan tablolar üç boyutlu bir görünüm alıyor. Cilalama işleminin ardından üç boyutlu tablo yapımı tamamlanıyor.

Farklı bir teknikle yapılan ve kursiyerlerin hayal güçlerini zorlayan kurs, Kırkevler Hanımlar Lokalinde 18 kursiyerin katılımı ile bir haftadır devam ediyor.

Kırkevler Hanımlar Lokalinde keçe dersleri de vermeye başlayan Çankırı Belediyesi, düzenlediği ücretsiz kurslarla Çankırılı hanımlara kapılarını açıyor.

Farklı alanlarda verilen kurslarla ilgilenen hanımlar, (0 376) 213 43 13 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirler.