Dunlop

Aşırı ilgi nedeniyle kapı kilitlendi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Çankırı Belediyesi tarafından düzenlenen Murat Kekili konserine ilgi yoğun oldu.

Çankırı Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor salonunda gerçekleştirilen Kekili konserini katılımın yoğun olması nedeniyle spor salonunun ana giriş kapısı kilitlendi ve çok sayıda vatandaş da dışarıda bekledi.

“Ver Bana Düşlerimi” şarkısıyla sahneye çıkan ve ardından çılgın, unutmak o kadar kolay mı, eşşek gözlüm ve bu akşam ölürüm parçalarıyla salonda bulunanlara unutulmaz bir gece yaşatan Kekili, zaman zaman espriler de yaparak milleti güldürdü.

Bundan üç yıl önce Çankırı’da sevenleriyle bir araya geldiğini ifade eden Murat Kekili, kendisini tekrar Çankırı’daki sevenleriyle buluşturma fırsatını veren Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’e teşekkür etti.

Ünlü sanatçı Murat Kekili’ye hep bir ağızdan eşlik eden gençler zaman zaman “Murat..Murat” tezahüratlarıyla salonu inlettiler.

Konser sonunda Murat Kekili’ye, Belediye Başkanı İrfan Dinç tarafından sahnede çiçek takdim edildi.Gençlik Şöleni; Pazar günü Lara ve Mustafa Ceceli konserleriyle devam edecek.