Yukarıöz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yeni yerine taşındı.

Buğday Pazarı Mahallesi Elif Caddesi 29/6 (Dostlar Zücaciye üstü) adresine taşınan Yukarıöz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bundan sonraki faaliyetlerini bur da sürdürecek. Derneğin yeni yerine taşınması nedeniyle yapılan açılış törenine milletvekili İdris Şahin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Boz, Belediye Başkan Yardımcısı Mithat Kılıç ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Dernek binasının açılışında bir konuşma yapan Yukarıöz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Arif Görgülü, “Çankırımızın sosyo-kültürel ve ekenomisi açısından önemli yaşam merkezlerinden Yukarıöz Beldesi’ne Çankırı’da dernek merkezi oluşturmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Yukarıöz beldemizde ve bölgesinde ihtiyaç duyulan sosyal ve kültürel gelişmelere katkıda bulunmak için, bölge halkının birlik ve beraberlik ruhunun gelişmesine yardımcı olmak için birbirinden değerli dostlarımızla yola çıktık.

Beldemizin ve bölgemizin her türlü problem ve eksikliklerini gerekli mercilere ve platformlara taşımayı bir görev addediyoruz.

Yine belirlenen eksikliklerin giderilmesi için tüm kamu kurum ve kuruluşlarının ve sivil toplum örgütlerinin yanında ve yardımcısı olacağımızı önemle bildiririz.

Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan siz değerli dostlara, dernek faaliyetlerine başladığımız günden buyana her zaman yanımızda olan Yukarıöz Belediye Başkanımız sayın Ömer Karaca’ya, Yapraklımızda göreve başladığı günden itibaren beldemize yapmış oldukları hizmetlerden ve derneğimize desteklerinden dolayı Yapraklı Kaymakamımız sayın Elif Canan Tuncer Ersöz’e, derneğimizi bağrına basan sahiplenen ve desteğini esirgemeyen mensubu olmaktan gurur duyduğum Yukarıöz Beldesi halkına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Açılıştan sonra dernek binasına vatandaşlarla sohbet eden milletvekili İdris Şahin vatandaşların dilek ve isteklerini dinledi.