Yazıcı, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, yeni ders yılı açılışı sebebiyle okul/kurum ziyaretleri kapsamında, Karatekin İlkokulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Duran Kabalakoğlu’ndan okul hakkında bilgi aldıktan sonra sınıfları gezen YazıcI , idareci ve öğretmenler eşliğinde sınıfları gezerek, öğrencilerle sohbet etti. Okulun fiziki imkânlarını da yerinde görerek, imkânların çok iyi seviyede olduğunu belirten Yazıcı, ilimizde böyle bir okulun bulunmasının eğitim kalitesi açısından iyi bir fırsat olduğunu belirtti.
Öğrencilere derslerinde başarılar dileyen Yazıcı, öğretmenlerle de bir araya gelerek onların görüş, istek ve taleplerini dinledi. Yazıcı, öğretmenlik mesleğinin çok büyük sorumluluk taşıdığının altını çizerek öğretmenlerin fedakârca çalıştıklarını belirtti. Öğrencilerimizin elde etmiş oldukları başarılarda öğretmenlerin katkısının çok büyük olduğunu ifade eden Yazıcı, kocaman bir aile olarak beraber çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Okul müdürleriyle de birebir görüşerek eğitim ve öğretimin daha verimli sürdürülebilmesi için yapılması gerekenler hakkında karşılıklı bilgi paylaşımında bulunan Yazıcı, 2014 – 2015 Eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu.
Yazıcı, öğrencilerle bir süre sohbet edip derslerinde başarılar diledikten sonra okuldan ayrıldılar.
duran (9)

Yazarlarımız Hakkında