Veda ziyaretleri sürüyor

Çankırı Valisi Şemsettin Uzun veda ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı İrfan Dinç’i de ziyaret etti.

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’i makamında ziyaret eden Vali Şemsettin Uzun, Çankırı’da bulunmaktan ve görev yapmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtti.

Belediye Başkanı İrfan Dinç’le birlikte Vali Şemsettin Uzun’un veda ziyaretinde, Belediye Başkan Yardımcıları Mithat Kılıç, Arif Çiyan ve Mehmet Çayır’da hazır bulundular.

21 Haziran 20011 Salı günü emekli olacağını ifade eden Vali Şemsettin Uzun “Yaklaşık 2,5 yıl Çankırı’da görev yaptık. Bu sürenin nasıl geçtiğini anlayamadım. Görevimizi huzur içerinde tamamladık. Bundan dolayı bütün Çankırı halkına teşekkür ediyorum. Ayrıca, şahsınıza ve belediye yetkililerine de bize vermiş oldukları destek için şükranlarımı sunuyorum, hakkınızı helal edin” dedi.

Ziyaret esnasında, 12 Haziran seçimlerinin tüm ülkeye hayırlı olmasını dileyen Vali Uzun “ Çankırı’daki bütün siyasi parti temsilcilerine huzurlu ve güvenli bir seçim atmosferi sağladıkları için çok teşekkür ediyorum, bu mesajımı mutlaka ve mutlaka yayınlayın” dedi.

Vali Şemsettin Uzun gibi bir mülki amirle çalışmanın kendisini mutlu ettiğini belirten Belediye Başkanı İrfan Dinç “Sayın Valim, Size ve değerli hanımefendiye emeklilik günlerinizde mutlu ve huzurlu dolu bir hayat diliyorum. Şahsımıza yapmış olduğunuz ziyaretten memnuniyet duyarken, bir o kadar da şehrimizden ayrılacak olmanızdan üzüntü duyduğumu ifade etmek istiyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada yanınızdayız” diye konuştu.

Garnizon Komutanı Topçu Kurmay Albay Tayyar Aydın’ı da makamında ziyaret eden Vali Uzun burada şeref defterini imzaladı. Vali Uzun’a, Garnizon Komutanı Albay Aydın tarafından plaket takdim edildi.

Vali Uzun dün ayrıca Çankırı Karatekin Üniversitesini Rektörü Ali İbrahim Savaşı ziyaret etti.

Ziyarette Rektör Savaş, ”Sayın  Valim sizlerle birlikte Çankırı’da güzel işler imza attık. İlimizden ayrılmanız bizlerde üzüntü yaratıyor. Emeklik hayatınızda sağlıklı mutlu bir yaşam dilerim” dedi.

Vali Uzun ”Sizin bu hizmet aşkınız çok güzel. Üniversiteyi  hızla büyütmektesiniz. Sizleri kutluyor, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.