Valilikte 3 Personele Veda Programı Düzenlendi

Valilik İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğünde görev yapan Fulya Yürekli, İl İdare Kurulu Müdürlüğünde görev yapan Deniz Alkış ve Fatma Berber adlı personellere tayinlerinin çıkması nedeniyle veda programı düzenlendi.

Valilik Birlik Salonunda düzenlenen programa Vali Yardımcısı İbrahim Şahin, Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan ile Valilik Müdürleri ve personelleri katıldı.

Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan “ Bugün burada 3 personelimizi uğurlamak için buradayız. İlimizden ayrılmaları nedeniyle üzgünüz ancak ailelerinin yanında daha mutlu ve huzurlu olarak çalışacakları için onların adına mutluyuz. Kendilerine yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz. Aileleri ile sağlıklı ve mutlu yıllar diliyoruz ” dedi. Valilik personelleri tarafından alınan hediyeler kendilerine Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan ile Vali Yardımcısı İbrahim Şahin tarafından takdim edildi.

Tayinleri çıkan personeller, Çankırı’da sıcak bir ortamda çalıştıklarını, burada bulunmaktan ve çalışmaktan mutlu olduklarını, hiçbir zaman unutmayacaklarını ve çok güzel anılarla ayrıldıklarını ifade ederek düzenlenen program ve hediyeler için teşekkürlerini ilettiler.

Veda programı hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi