Dunlop

Valilik basketbol müsabakaları sona erdi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen 2011 Kamu Kurum ve Kuruluşlar arası Valilik basketbol müsabakaları yapılan Kupa töreni ile son buldu.
11 Takımın katıldığı Kamu kurum ve kuruluşları arasında düzenlenen basketbol müsabakalarının açılış maçı Sağlık Müdürlüğü (B) takımı ile Tarım İl müdürlüğü arasında oynandı son maç ise Emniyet Müdürlüğü ve Esnaflar arasında oynandı, yaklaşık bir ay boyunca süren ve oldukça zevkli maçlara  sahne olan müsabakalarda şampiyon finalde Esnafları yenen Emniyet Müdürlüğü oldu.
Emniyet müdürlüğünün Şampiyon olduğu Müsabakalarda Esnaf Spor İkinci Orman-Makas üçüncü Sağlık Müdürlüğü(B) dördüncü oldu.
Şampiyonluk kupasını İlimiz  Valisi Şemsettin Uzun verirken İkincilik kupasını Jand.Komutanı Alb. İsmail Duvan üçüncülük kupasını Askerlik Şube baş. Alb. Sinan Melul ve Dördüncülük kupasını İl emniyet Müdürü Osman Zoroğlu vermiştir. Ayrıca dereceye giren ilk dört takıma başarı belgeleri  Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Sami Korkmaz tarafından verildi.