Vali Özcan, Kanal 7, Ülke TV ve STV Haber’in konuğu oldu

Vali Vahdettin Özcan ve Belediye Başkanı İrfan Dinç, 22 Eylül 2012 Cumartesi günü Kanal 7 Televizyonu’nda 07.30’ yayınlanan “Bu Sabah” programına konuk oldular.

Vali Özcan ve Başkan Dinç Sunucu Cemalettin Tül’ün sorularını cevaplayarak, Çankırı’yı anlattılar ve 27-30 Eylül 2012 tarihinde Feshane’de  yapılacak Çankırı Tanıtım Günleri etkinliklerine tüm Çankırılıları ve Çankırı’yı tanımak isteyenleri davet ettiler.

Daha sonra ÜLKE TV’de “ÜLKE’DE BU SABAH” Programına 08.30’da konuk olan Vali Özcan ve Başkan Dinç, Sunucu Nihal Akça’nın sorularını cevapladıktan sonra Çankırı Tanıtım Günleri Rozetini ve Davetiyesini Nihal Akça’ya takdim ettiler.

Samanyolu Yayın Grubu  Başkanı Çankırılı Hemşehrimiz Hidayet Karaca ile bir araya gelen Vali Vahdettin Özcan, Belediye Başkanı İrfan Dinç, Çankırılılar Vakfı Genel Başkanı Eşref Harmandar , Çankırı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Vahap Yartaş, ve Genel Sekreteri Zekeriya Açıkgöz ile birlikte saat 11.00’de STV HABER  Televizyonu canlı yayınına katılarak Sunucu Orsem Ertingü Sevmiş’in sorularını cevapladılar.

Heyet buradan birlik ve beraberlik içinde hazırlanan ve ilk olan Çankırı Tanıtım Günleri etkinliklerine davetlerini canlı yayın aracılığı ile izleyicilere duyurdular.

Çandef’in açılışına başka bir programı nedeniyle katılamayan Vali Vahdettin Özcan, yayın sonrası Çandef binasına geçerek hayırlı olsun dileklerini iletti.