Vali Özcan Çerkeş’te İncelemelerde bulundu

Vali Vahdettin Özcan, Çerkeş Sosyal Güvenlik Kurumu Hizmet Binası, inşaatı devam eden Anaokulu ve Çerkeş Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.

İlk olarak Çerkeş’te hizmete yeni sunulan SGK binasına giden Vali Özcan, hizmet binasını gezdi ve çalışanlar ile sohbet etti. SGK Şube Müdürü Mustafa Yılmaz tarafından bina ve çalışanlar hakkında Vali Özcan’a bilgi sunuldu.

Buradan Çerkeş’te inşaatı devam eden Anaokuluna giden Vali Özcan, yolda karşılaştığı öğrenciler ile de sohbet etti ve şeker dağıttı. Anaokulu inşaatının durumu hakkında bilgi alan Vali Özcan, inşaatın en kısa sürede bitirilmesi için talimat verdi.

Daha sonra Çerkeş Devlet Hastanesi’ne giden Vali Özcan’ı, Başhekim Özkan Aydeniz ve Hastane Müdürü Engin Taş karşıladı. Vali Özcan, 30 yataklı yeni Devlet Hastanesi’nin inşaatı hakkında bilgi aldıktan sonra Devlet Hastanesindeki hastaları ziyaret etti. Hastalarla sohbet ederek, acil şifalar diledi.

İncelemelerde Vali Özcan’a, Çerkeş Kaymakamı Cengiz Ünsal, Çerkeş Belediye Başkanı Şükrü Tarhan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Çakır ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Bülent Yeğin eşlik etti.