Vali Ayaz, Şehit Ailelerimizi Yalnız Bırakmadı

Vali Abdullah Ayaz, Kurban Bayramı nedeniyle gerçekleştirdiği ziyaretlerine Bayramın 2. Günü şehit aileleriyle devam etti.

İl merkezinde ikamet eden Şehit P. Er Hüseyin Şentürk’ün ailesi ile Şehit Polis Memuru Seyit Saraç’ın ailesini ziyaret eden Vali Ayaz, ailelerin Kurban Bayramını kutladı. İlk olarak Şehit Şentürk’ün ailesine giden Vali Abdullah Ayaz’a İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek ve İl Müftüsü Bürhan Keleş de eşlik etti. Daha sonra Şehit Polis Memuru Seyit Saraç’ın ailesini ziyaret eden ayaz’a bu ziyarette eşi Melike Ayaz, İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen ve eşi de hazır bulundu.

Daha sonra Kızılırmak ilçemize bağlı Yukarı Alagöz köyüne geçen Vali Abdullah Ayaz, burada Şehit Jandarma Er Adem Ballı, Şehit Uzm. Çvş. Yavuz Bayram ve Şehit Jandarma Er Kadir Güler’in ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Ardından yine Kızılırmak ilçemize bağlı Kemallı köyüne geçen Vali Ayaz, Şehit Jandarma Erler Ali Bozgedik, Cumhur Şimşek ve İskender Yıldırım’ın ailelerini ziyaret etti. Bu ziyaretlerde Vali Ayaz’a Kızılırmak Kaymakamı Emine Dilce de eşlik etti.

Ziyaretlerde şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim okunarak dua edildi.