Dunlop

Ülkücüler, Ali Kınık’la coştu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırı Ülkü Ocakları tarafından organize edilen “Mehmet Akif’i Anma ve Gençlik Şöleni” programı kapsamında, sanatçı Ali Kınık sevenleriyle buluştu. Yoğun bir kalabalık eşliğinde yapılan konserde, katılımcılar Ali Kınık’ın söylediği şarkılarla coştular.

 

Çankırı Ülkü Ocağı tarafından organize edilen Ali Kınık konseri, Çarşamba günü akşamı Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonunda yapıldı. Konsere, MHP İl Başkanı Ali Acıbunar, 2011 genel seçimlerinde MHP’den milletvekili adayı olan Hüseyin Yakar, ilçe ve belde belediye başkanları, TÜRKAV Başkanı İsa Bölükbaşı, Çankırı Ülkü Ocağı Başkanı Hakan Yılmaz ve çok sayıda üniversite öğrencisi katıldı.

 

Ali Kınık öncesi ilk olarak sahne alan Çankırı’nın yerli sanatçısı Ziya Temur, izleyenlere mini bir konser verdi. Temur’un ardından sahne alan sevilen sanatçı Ali Kınık, katılımcılara birlik beraberlik mesajı vererek şarkılarına başladı. Kınık, söylediği şarkılarla, hayranlarına eğlenceli dakikalar yaşattı.

 

Hep bir ağızdan söylenen şarkılarla salonu inleten ülkücüler, konser sonunda Ali Kınık’la fotoğraf çektirmek için adeta yarıştılar.