Dunlop
featured

TÜRKAV basın mensupları ile bir araya geldi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yerel basın çalışanları ile kahvaltıda bir araya geldi.
Yerelde hizmet eden yazılı, resmi, internet haberciliği yapan birçok Basın çalışanının bir araya geldiği kahvaltıda bir konuşma yapan TÜRKAV Başkanı İsa Bölükbaşı, “Davetimize bizi kırmayıp icap ettiğiniz için teşekkür ederim. Sizler her zaman doğru, dürüst ve tarafsız yayınlarınızla vatandaşı aydınlatıyor ve bilgilendiriyorsunuz. Bizlerin sesi ve kulağısınız. Mesai mefhumu gözetmeksizin büyük çaba harcıyorsunuz. Sizleri kutluyorum” dedi
“Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci de, basın çalışanlarının desteği ile daha hızlı olacaktır” diyen Bölükbaşı, “Ülkemizin ve Yerelin sorunlarını kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basınımızın Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak, kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımıza sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederim” dedi.
Gerçekleştirilen organizasyon nedeniyle TÜRKAV Çankırı İl Başkanı İsa Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür edene Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Özgür Alantor ise, “Bu mutlu günümüzde bizleri hatırladığınız ve kapınızı açtığınız için teşekkür ederim” dedi.