Türk destek istedi

Çankırı Öğrenci Meclisi Başkanı Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi 11.Sınıf öğrencisi Şahin Türk Okul Müdürü İsa Arslan ve Öğrenci Meclisi Başkan Yardımcısı Eldivan Sağlık Meslek Lisesi 12. sınıf öğrencisi Fatih Yurt ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Öğrenci Meclisi Başkanı Şahin Türk ziyarete başlarken kendilerini kabul ettiği için İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek’e çiçek vererek teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek’e öğrenci meclisi olarak yapmak istedikleri Projeleri ve Çankırı’daki öğrenci kaynaklı sorunları ve belirledikleri çözüm önerilerini anlatan Öğrenci Meclisi Başkanı Şahin Türk uygulamaya koymak istedikleri projeler ve belirlenen sorunların çözümlerinde kendilerine destek olmalarını istedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek ise yeni dönemde öğrenci meclisi başkanı seçilen Şahin Türk ve Yönetim Kurulu arkadaşlarını tebrik ederek, “Yeni dönemde yapacağınız projeler ve çalışmalarda Milli Eğitim Müdürlüğü olarak imkanlar ve mevzuatlar ölçüsünde her zaman sizin yanınızda ve destekçiniz olmaya hazırız, bir kez daha sizleri kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.