Dunlop

Türk Büro- Sen’den çocuklara piknik

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Türk Büro-Sen Genel Merkezi ve Ankara 7 Nolu Şube ile Çankırı Şubesinin birlikte düzenledikleri etkinlikte Çankırı Eldivan Yetiştirme Yurdu çocukları ile piknikte buluştular.

Genel Başkan Fahrettin Yokuş, Genel Başkan Yardımcımız Nejla Öksüz’ün, Ankara 7 No’lu Şube Başkanı Kadir Polat, Şube Yöneticileri Mehmet Köse, Kubilay Gökçen ve Kadın Komisyonu üyeleri ile birlikte, Çankırı Şube Başkan Yardımcıları Ali Aşıkoğlu, Erol Demir, Murat Oruç, Türk Eğitim Şube Başkanı Nuh Yalçın, Türk Ulaşım Şube Başkanı Bülent Özdemir, Ankara Şube kadın komisyonu yöneticileri ve kadın komisyonu başkanlarının da katıldığı etkinlikte, ilçe Kaymakamı Harun Polat, Yurt Müdürü Alim Çaycı, İl Sosyal Hizmetler Müdür yardımcısı Abdülkadir Sucu da bulundu.

 

Türk Büro- Sen Genel başkanı Fahrettin Yokuş yaptığı konuşmasında “Öncelikle çocuk yuvası müdürümüze ve kaymakamımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca, Ankara 7 No’lu Şubemize, Çankırı Şube ve teşkilatımızı ve kadın komisyonundan buraya katılan arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Bugün burada güzel bir gün geçirdik. Buradaki çocuklarımızla ekmeğimizi paylaştık. Bu tür sosyal aktivitelerin tüm sivil toplum kuruluşları tarafından sıklıkla yapılmasını temenni ediyoruz.”dedi.

 

Yurt müdürü ile çocukların sorunları ve bu sendikamızın bu konuda ne yapabileceği konusunda istişarede bulunuldu.