Turizm Derneği Üyeleri Telesiyej Keyfi’ni Yıldıztepe’de Yaşadılar

Derneğin kurulduğundan bu yana geleneksel hale getirdiği ve bu yıl  7’ncisi gerçekleştirilen Ilgaz Yıldıztepe-Doruk Gezisine Turizm Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Tekin, Dernek Üyeleri ile  ailelerinden oluşan 100 kişilik  grup katıldı.

Yılldıztepe Turizm Merkezinde Ilgaz Dağının muhteşem kış görüntüsü ile büyülenen dernek üyeleri yeni kurulan telesiyeje binerek heyecan dolu anlar yaşadılar.

Ilgaz Doruk Otele geçen dernek üyeleri;  karda yürüyüş, kayak, kızak  keyfini tattıktan sonra  otelde canlı müzik eşliğinde yemek yediler.

30 Yıl Sonra Doruk Otel’de Buluştular

Turizm Derneği gezisi ilginç bir buluşmaya sahne oldu. 30 yıl önce Boluspor’da  Kulüp Müdürü olarak görev yapan Zeki Tekin o yıllarda ki futbolcusu Selahattin Gülderen’i  Ilgaz Doruk Otel Müdürü olarak görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

Zeki Tekin; “Ilgaz Doruk Otel Müdürü Selahattin Gülderen’le bundan 30 yıl önce Boluspor’da beraber görev yaptım. Selahattin Bey’i görünce duygulandım.  Boluspor’daki eski günler gözlerimin önüne geldi. Ne günlerdi” dedi.

 

Turizm Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Tekin bu tür gezileri düzenlemeye devam edecekleri bildirerek Mayıs ayında Safranbolu-Amasra-Bartın gezilerini düzenlemeyi düşündüklerini  söyledi.