Trap Şampiyonu’na ödül

15–17 Nisan 2011 tarihleri arasında Eskişehir’de yapılan Türkiye TRAP Şampiyonası elemelerinde Sporcu İsmail Eruysal Gençler kategorisin­de birincilik kürsüsüne çıktı.

Yaklaşık iki yıldır TRAP sporu ile uğraştığını söyle­yen İsmail Eruysal sporcu bir aileden geldiğini, babasının da uzun yıllar masa tenisi ile ilgilendiğini ve bu nedenle sporcu olmasında en büyük desteği babasından aldığını söyledi.

Hedefinin ay-yıldızlı forma ile ülkemizi en iyi şekilde tem­sil etmek olduğunu söyleyen Eruysal, “İstiklal Marşımızı tüm dünyaya dinletmek istiyo­rum” dedi.

Gençlik Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız makamında kabul ettiği şampiyon spor­cu İsmail Eruysal’a ödülünü verirken, şampiyonluğundan dolayı kutladı. İsmail’in bun­dan sonra daha büyük başa­rılara imza atacağına inan­dığını ve bu sporu yapmak isteyen Çankırılı gençlere de örnek olacağını söyledi. Yıl­dız, “Gençlik Spor İl Müdürlü­ğü olarak ilimizden böyle ba­şarılı bir sporcunun çıkması bizleri ziyadesi ile gururlandır­mıştır. Bize bu gururu yaşatan sporcu kardeşime teşekkür ediyorum” dedi.