Toplum Destekli Polisler Öğretmenler Günü’nü Unutmadı

Ülkemizin en ücra köşesindeki insanımıza ulaşan, geleceğimizin mimarları olan, özverilerin en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti içerisinde olan öğretmenlerimizi Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği unutmadı.

İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek’i makamında ve emekli öğretmenlerden Şehit Yahya Coşkuner eski Müdürü Lokman Erdoğan’ı evinde ziyaret eden Çankırı Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği personeli 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

 

Ayrıca Hazım Dağlı İlköğretim Okulu ve M.K.E. Tophane İlköğretim Okulu’nda görevli öğretmenleri Çankırı Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği’nde görevli polis memurlarımız 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle ziyaret edip, karanfil hediye ettiler.

 

Öğretmenlerimiz Çankırı Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği personelinin kendilerini bu önemli günde yalnız bırakmadıkları için memnuniyetini dile getirdiler. Ziyaretler esnasında öğrencilerimizi de bilgilendirmeyi unutmayan Toplum Destekli Polislerimiz de öğrencilerden büyük ilgi gördü. Ziyaretler sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.