Dunlop

Teşekkürler Çankırı…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gazeteniz Karatekin, 30 Ağustos Zafer Bayramı, Ramazan Bayramı ve 43. yaşına girmenin mutluğunu siz okurları ile paylaşıyor.

1969 yılının 30 Ağustos günü yayınlanan ilk sayısı ile halkın sesi olmayı ilke edinen, basın ahlak ku­ralları çerçevesinde halkın sorunla­rını dile getiren gazetemiz Karate­kin bu sene 3 mutluluğu biranda yaşıyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı, Ramazan Bayramı ve 43. yaşına girmenin mutluğunu siz okurları ile paylaşıyor.

Gazetemizin ebedi sahibi Ahmet Kayıkçı’nın manevi şahsiyetinde Kazım Kayıkçı’nın devam ettirdiği Karatekin Gazetesi doğru dürüst ve ilkeli haber anlayışını 42 yıldır olduğu gibi bundan sonra da  halktan aldığı güçle devam ettirecek.

“Mahalli basın kuruluşu olmanın sorumluluğunu taşıdığını çok iyi bilen Karatekin bu sorumluluğun gereğini yerine getirmeye devam ediyor” diyen gazetemiz imtiyaz sahibi Kazım Kayıkçı, “Bu sene 3 önemli günü siz okurlarımızla bir arada paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu tesisin bir hizmetkarı olmaktan mutlu olduğumu ve bu günlere gelinmesinde emeği geçen dağıtıcısından baskıcısına, muhabirinden yazarına 1969’dan bu yana Karatekin’e emek vermiş, herkes bu gazetenin bir parçası olarak arşivlerimizde tazeliğini koruyor. Bugünün başarısı arka plandaki bu çaba ve özveridir.

Vatandaşların sorunlarını gün­deme taşıyarak kamu-halk ilişkisin­de bir denge unsuru olan Karatekin Gazetesi, doğruları söylemekten, gerçekleri yazmaktan imtina et­meden 42 yıldır sürdürdüğü yayın hayatını, ilk günkü heyecanı ile sür­dürmeye devam edecektir. 42 yıldır bizleri yalnız bırakmayan tüm okurlarımıza sonsuz teşekkür ederim” dedi.