Dunlop

Son Zamanların En Popüler En Ödemeli Kartı Astropay

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son Zamanların En Popüler En Ödemeli Kartı Astropay
İnternet ve online alışveriş kullanımının artmasından sonra artık firmalarda müşterilerini internet mağazalarına yönlendirebilmek için internete özel indirimler ve kampanyalar düzenlemeye başladılar. Bu sayede tüketiciler hem onlarca avantajdan yararlanabiliyor hem de internet sayesinde zaman kayı yaşamıyorlar. Ancak son zamanlarda artan kredi kartı dolandırıcılığı ise internet alışverişini yavaşlatmaktadır. Eğer sizde kredi kartı dolandırıcılarının mağduru olmaktan korkuyorsanız o zaman Astropay ile internet üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapmayı tercih edebilirsiniz.
Astropay henüz yeni bir kart olmasına karşın sunduğu %100 güvenli alışveriş politikası ile birçok kişinin takdirini kazanmış durumda. Kart ön ödemeli olduğu için ilk olarak sitemizden müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek limitleri 10 USD ve 500 USD arasında değişen kartlardan bir tanesini seçmeniz gerekiyor. Daha sonrasında ise verilen banka hesap numarasına kart bedelini yatırıyor ve Astropay kartınızı alıyorsunuz. Bundan sonra ise sadece Astropay card anlaşmalı olan sitelere girerek alışveriş yapmak kalıyor. Binlerce alışveriş sitesi ve oyun sitesi ile yapılan anlaşmalar sayesinde de artık zorlanmadan Astropay ile ödeme yapabiliyorsunuz.
Astropay kart 500 USD limitine kadar olduğu için 500 USD üzeri ürünleri almak istediğinizde ise sistem size aynı anda 10 kart kullanma imkânı tanımaktadır. Bu sayede değeri daha yüksek olan bir ürünü dahi satın alabiliyorsunuz. Eğer kartınızın limiti 500 USD ise ve almak istediğiniz üründe 400 USD ise o zaman kalan 100 USD’ı farklı bir alışverişte kullanabilirsiniz. Ayrıca kartınızda ne kadar para kaldığını öğrenmek istiyorsanız sisteme giriş yaparak kart bakiyenizi kontrol edebilirsiniz.
Astropay kart ile ödeme yapacağınız sitelerin birçoğu sizden TL olarak ödeme yapmanızı isteyebilir. Bu durumda ise almış olduğunu ürünün fiyatını ödeme ekranına dolar olarak girmeniz gerekiyor. Ödeme kutucuğunun yanında ise girdiğiniz USD değerinin TL karşılığı çıkacaktır. Bu sayede ürünün tam fiyatını USD olarak yazabilirsiniz. Eğer sizde internet üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapmak istiyorsanız ve bunun için güvenilir yöntemler arıyorsanız Astropay %100 güvenlik garantisi ile size güvenli alışveriş imkânı tanımaktadır.