Dunlop

Şampiyon kardeşlere validen ödül

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ermenistan’ın başkenti Erivan’da yapılan Avrupa İşitme Engelliler Güreş Şampiyonası’nda 1. olan Seyfettin Karadeniz ve 2. olan Seyfullah Karadeniz’e dün Çankırı Valisi Vahdettin Özcan tarafından altın hediye edildi.

 

Sabah saatlerinde Çankırı Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nde yapılan hediye merasimine Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Yarenspor Kulüp Başkanı İsmail Acıbunar, Gençlik Spor İl Müdürü Seyfettin Turan, Yarenspor antrenörleri, sporcular ve sporcu aileleri katıldı.

 

Sporculara ödüllerini takdim eden Vali Özcan, spora ve sporcuya gereken önemin verileceğini aktardı. Geçmiş yıllarda kendisinin de sporla uğraştığını dile getiren Özcan, “Benim mesaimin yarısı spor olacak, yarısı diğer işler. Geçmişte futbol oynadım, ama yaş 49 oldu. Bu yaştan sonra futbol oynayamam. Diğer sporları yapmaya çalışacağız. İl müdürleri ile voleybol maçları yapacağız. Sicil kalktı, ama biz özel sicil uygulayacağız, İl müdürlerinin spor yapmasını sağlayacağız. Sabah yürüyüşleri yapacağız. Kilolu il müdürü istemiyoruz” dedi.

 

Sporcularla toplu fotoğraf çektiren Vali Özcan, “Spora öncülük etmek çok güzel. Sizleri yürekten kutluyorum” dedi.