Rektör Savaş’a ziyaret

Kazakistan İş ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Abzhalelov Akhan Begmanovıch Rektör Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş’ı makamında ziyaret etti. İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi Yrd. Doç. Sedat Demirci ve Öğretim Görevlisi Mikail Kara’nın da hazır bulunduğu ziyarette Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş, üniversitenin yürütmekte olduğu projeler ile Uluyazı Kampüsü’ndeki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Pek çok üniversite ile protokol anlaşması imzaladıklarını belirten Savaş, Kazakistan İş ve Teknoloji Üniversitesi ile işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.

Kazakistan İş ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Abzhalelov Akhan Begmanovıch, işbirliği teklifinden büyük memnuniyet duyduklarını ve Çankırı Karatekin Üniversitesi ile işbirliğine hazır olduklarını belirtti.

Ziyaretin sonunda Kazakistan İş ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Abzhalelov Akhan Begmanovıch, Rektörümüz Prof. Dr.Ali İbrahim Savaş’a Kazakistan’ın simgesi olan şapka hediye ederken, Rektör Savaş, Kazakistan İş ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Abzhalelov Akhan Begmanovıch ‘ya tuz lambası hediye etti.