Özel Karatekin Hastanesi ‘Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Özel Karatekin Hastanesi İnsan Kaynakları Müdürü Mustafa Potukoğlu Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz sahibi Kazım Kayıkçı ile bir süre sohbet eden Potukoğlu, gazetecilik mesleğinin zor bir meslek olduğunu ve basın mensuplarının zor şartlar altında görev yaptığını dile getirdi.
Gazetemiz sahibi Kazım Kayıkçı, yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, “Siz sağlık konusunda bizde gazetecilik konusunda 7 gün 24 saat hizmet vermeye çalışıyoruz. Mesleklerimizin zor yanları elbette var. Ama insana hizmet etmek kadar güzel bir duygu olamaz” dedi.
Basın mensuplarının zor şartlarda mesleklerini icra ettiğini aktaran Potukoğlu, “Halkın gözü ve kulağı olan basın mensuplarının hangi şartlarda görev yaptığı açıkça ortada. Öncelikle sizlerin bayramınızı kutluyorum. Yağmur çamur, soğuk sıcak demeden çalışıyorsunuz. Tek amacınız kamuoyunu bilgilendirmektir. Basın olarak her zaman Çankırı’yı ön planda tutabilmek için çaba harcadınız. O yüzden hep birlikte el ele vererek ilimiz için en iyisini yapmaya çalışacağız. Bir iletişimci olarak Çankırı Özel Karatekin Hastanesi adına; bu duygu ve düşüncelerle, basın mensuplarının Gazeteciler gününü kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dileriz” dedi.

Yazarlarımız Hakkında