Öğretmenler kura ile sınıflarını belirledi

2014-2015 eğitim ve öğretim dönemi 15 Eylül 2014 tarihinde başlayacak. Yeni eğitim öğretim döneminin başlayacak olması özellikle 1. sınıfa başlayacak olan öğrencilerde ayrı bir heyecan oluşturuyor.
Her sene olduğu gibi bu senede eğitim öğretim dönemi öncesinde ilk okul 1. sınıfa başlayacak öğrenciler okul ve sınıflarına uyum sağlaması programı çerçevesinde 1 hafta önce okul sıralarına oturacak.
8 Eylül 2014 tarihinde okula uyum programı çerçevesinde sınıfları dolduracak olan 1. sınıfların öğretmen ve sınıfları da belli oluyor.
Güneş İlkokulu yeni eğitim ve öğretim dönemine sayılı günler kala 1. sınıfa başlayacak olan öğrencilerin sınıflarını ve onları okutacak öğretmenleri kura ile belirledi. Okul toplantı salonunda gerçekleştirilen programda öğretmen ve öğrencilerin sınıfları belli oldu.
Gerçekleştirilen kura çekimi öncesi kısa bir bilgilendirmede bulunan komisyon başkanı Satılmış Demir, “Bu sene 1. sınıflarda toplam 8 şubemiz olacak ve 97’si erkek 108’i de kız olmak üzere 205 öğrencimiz kura ile bu şubelere yerleştirilecek. Öğrencilerin sınıflarının belirlenmesinden sonra ise bu şubelerde görev yapacak öğretmenlerimiz kura ile belirlenecek. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize şimdiden başarılı bir eğitim ve öğretim dönemi geçirmelerini diliyorum” dedi.

Yazarlarımız Hakkında