Dunlop

NOTEBOOK ONARIM VE TAMİR SERVİSİYİZ

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NOTEBOOK ONARIM VE TAMİR SERVİSİYİZ
notebook onarım konusundan önce bilgisayar kapasitesini zorlayan oyunları n neden bu kadar önemli olduğunu sorgulamak gerekiyor. Teknolojinin son derece önemli olduğu günümüzde çocukların oyun anlayışı da doğal olarak değişti. Bundan 40 sene önce tahta oyuncaklar moda iken sonraları yavaş yavaş sokak oyunları ile birlikte oyunların modeli de değişti. 20. Yüzyıldan itibaren beton duvarların ardında evlere kapanmak zorunda kalan çocuklar için en büyük eğlence masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarından dijital oyunlarla oynamak oldu. Bu durum yüksek kapasiteli oyunların yüklendiği çoğu bilgisayarın hafızasının zorlanmasına ve çoğu zamanda çökmelere neden oldu.
notebook onarım servisi olarak çöken bilgisayarınızda önemli verilerinizin kurtarılması işleminin yanı sıra zarar gören ana kart ve diğer donanım ekipmanlarının tamir ve onarım işlemlerini başarılı bir şekilde yapıyoruz.
Port, jack, ana kart, HDD, ram ve ekran gibi çok fazla zarar görmesi muhtemel parçaların gerektiğinde değişimini en güvenilir notebook onarım personellerimiz yaparak size herhangi bir şekilde orijinal olmayan yedek parça ile muhatap etmiyoruz. Ayrıca değişim sonrası 90 günlük işçilik garantisi vererek size parça güvencesi sağlıyoruz.