Dunlop

Nezaket Hanımlardan Başkan Dinç’e Teşekkür

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırı Nezaket Hanımlar Derneği yöneticileri ve üyeleri Belediye Başkanı İrfan Dinç’i makamında ziyaret ederek, çeşitli etkinliklerde kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı İrfan Dinç de belediye olarak özellikle hanımların eğitimleri ve kendilerini geliştirmeleri, sosyal ve kültürel etkinliklere katılmalarına büyük önem verdiklerini belirterek “Biz hanımların daha sosyal, daha kültürlü ve eğitimli olmalarını önemsiyoruz. Çünkü iyi eğitilmiş bir anne çocuklarının yetişmesinde de büyük faktör olacaktır. Tarihi ve turistik mekanları gezip görmeleri de son derece önemli. Çanakkale Gelibolu Yarımadası, Konya Mevlana Müzesi, İlimizdeki Hacı Murad-ı Veli Türbesi ve diğer önemli gezi alanlarına imkanlarımız ölçüsünde hanımları göndermeye çalışıyoruz. Sizlerin bu jesti de beni son derece memnun etmiştir” diye konuştu.

 

Ziyaret sonunda Nezaket Hanımlar  Derneği üyeleri tarafından Belediye Başkanı İrfan Dinç’e üzerinde Çanakkale Şehitliği fotoğrafı bulunan bir çini hediye