Milletvekili İdris Şahin gazetemizi ziyaret etti

Milletvekili İdris Şahin, AKP Merkez İlçe Başkanı Musa Çağlar ve beraberindeki heyetle birlikte hafta sonu gazetemizi ziyaret ederek, gazetemiz imtiyaz sahibi Kazım Kayıkçı ve Genel Yayın Yönetmenimiz Çetin Kapdan’la bir süre görüştü. Gazete çalışmaları ve Çankırı gündemi hakkında çeşitli bilgiler alan Şahin, gazetelerin şehrin gelişmesi açısından önemli role sahip olduğunu söyledi.

Seçildiği günden itibaren AKP’nin değil, Çankırı’nın milletvekili olduğunu ifade elen Şahin, “Beni en çok eleştiren gazete, Karatekin Gazetesi’dir. Ben gerçekten bundan hiçbir rahatsızlık duymuyor, aksine sizlere teşekkür ediyorum. Çünkü sizlerin burada yaptığınız eleştiriler bizi orada daha fazla hizmet yapmaya zorlamaktadır. Bunun için sizlere teşekkür ediyorum. Zaman zaman ortam geriliyor, ama hepimiz Çankırı’nın gelişmesi için emek harcıyoruz. Düşüncelerimiz ve fikirlerimiz ortak payda da buluşuyor”  ifadelerini kullandı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ve Çankırı sorunlarının konuşulduğu görüşmede gazetemiz İmtiyaz Sahibi Kazım Kayıkçı, Çankırı’ya yapılacak hizmetler noktasında ortak akıl ile hareket edilmesi gerektiğini kaydetti. Çalışmalarından dolayı Şahin’e teşekkür eden Kayıkçı, çalışmaların devamında başarılar diledi.

Görüşme karşılıklı iyi niyet temennileri ile son buldu.