milletvekili Filiz’den yılbaşı mesajı

Değerli Çankırı’lı Hemşehrilerim;

Acı ve Tatlı Hatıralarıyla 2011 yılını geride bırakıyor, umudumuzu ve heyecanımızı diri tutarak yeni bir yıla giriyoruz. Yeni yılın milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum. Toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olmasını diliyorum.

2011 yılının muhasebesini yaparken, 2012 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini düşünmek, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız. Ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmanın bütün güzelliklerine ve imkanlarına sahip Çankırı’mızı istenilen gelişmişlik düzeyine çıkarabilmek en büyük hedefimiz olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2012 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, bu vesile ile hizmet etmekten onur duyduğum saygıdeğer Çankırı’lı hemşehrilerimin, her kademedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın ve değerli basın mensuplarımızın yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi, saygı ve selamlarımı sunarım.