Mesai sonrası voleybol müsabakası

Çankırı Valisi Vahdettin Özcan ve Daire Amirleri Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda voleybol maçında karşı karşıya geldiler.

Vali Vahdetin Özcan’ın kaptanlığını yaptığı takım: Tuncay Haskılıç (Huzurevi Müdürü),  J. Alb.Şakir Uslu (İl Jandarma Komutanı), Osman ÇAKIR(İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü,  Hasan Yıdız(İl Özel Genel Sekreteri ) Şahin Çakır (İl Gıda ve Tarım Hayvancılık Müdürlüğü Şube Müdürü )’dan ve

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyfettin Turan’ın kaptanlığını yaptığı takım:  Dr. Mehmet Karakoç (İl Sağlık Müdür V.)  Yurt Kurtaran (Ilgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü), Halil Aksoy (İl Telekom Müdürü),Ekrem Şahin (Gençlik spor müdürlüğü personeli), Sami Demir (İl Gıda ve Tarım Hayvancılık Müdürlüğü Şube Müdürlüğü personeli )’den oluşmakta.

Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda yoğun bir mesai sonrası başlayan ve zevkle oynanan voleybol müsabakası sonunda Vali Özcan’ın kaptanlığındaki takım, Müdür Turan’ın kaptanlığını yaptığı takımı 3-2 yendi.

Vali Özcan, yoğun bir mesai sonrası spora zaman ayıran tüm mesai arkadaşlarını kutlayarak, spor yapmaya devam edeceklerini söyledi.