Memur-Sen’den Başkan Dinç’e Ziyaret

Çankırı Memur-Sen İl Başkanı Ali Solak ve Memur-Sen’e bağlı şubelerin başkanları ile  yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı İrfan Dinç’i makamında ziyaret ettiler.

Hem bayramlaşma hem de belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunmak adına gerçekleştirilen ziyarette, Memur-Sen yöneticileri, Çankırı Belediyesinin son dönemlerde yaptığı çalışmaların çok olumlu olduğunu belirttiler.

Geniş katılımlı gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Dinç “ Şube Başkanları ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sizleri hep bir arada görmek, birlik ve beraberliğinizin kanıtıdır. Sizleri bu şekilde dayanışma içerisinde görmekten duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Biz yerel yöneticilerin performansı, ancak sivil toplum kuruluşlarının desteği ve katkısıyla artar. Eksik ve noksanlarımızı, sizlerle yapılan istişarelerden sonra tamamlıyoruz. Sizleri ağırlamaktan dolayı kıvanç duydum, ayağınıza sağlık” dedi.

Belediye Başkanı İrfan Dinç ve Memur-Sen Çankırı Teşkilatı, ileri bir tarihte geniş kapsamlı istişare toplantısı yapmak üzere sözleştiler.