Dunlop

Meclis birleşimleri devam ediyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İl Genel Meclisi Kasım ayı 7. birleşimi dün Osman Canbaz başkanlığında üyelerinin tamamının katılımıyla İl Özel İdaresi Toplantı Salonu’nda yapıldı.

 

Tek gündem maddesi ile toplanması planlanan birleşime toplantı başında 2 gündem maddesi daha ilave edildi.  Açılış ve yoklama ile başlayan toplantıda ilk olarak Kurşunlu Devlet Hastanesi’nin tıbbi cihaz giderlerinde kullanılmak üzere talep edilen 30 bin 479 lira görüşüldü. Talep yazısının okunmasının ardından oylamaya sunulan madde meclis tarafından kabul edildi.

 

Ardından gündeme dahil edilen Kurşunlu Kaymakam lojmanı ve Kurşunlu İl Özel İdaresi binasında yapılacak doğalgaz çalışmalarının giderlerinde kullanılmak için talep edilen 55 bin 50 lira ödeneğin aktarılması hususu görüşüldü. Oybirliği ile kabul edilen maddeden sonra gündemin son maddesi olan Kızılırmak Devlet Hastanesi güçlendirme çalışmalarında kullanılmak üzere talep edilen 46 bin 430 lira ödeneğin aktarılması meclisin oylarına sunuldu. Oy birliği ile kabul edilen maddeden sonra Kasım ayı 7. birleşimi sona erdi.