Dunlop

Lig heyeti Spor Şenlikleri Yapıldı.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çankırı İl Lig Heyeti lisanssız sporcu öğrencilere yönelik 3 branşta  324 öğrencinin katılımı ile spor şenlikleri  gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Bakanlığı Okul içi Beden Eğitimi Spor ve İzcilik Dairesi Başkanlığının yazıları doğrultusunda sezon sonu etkinliği olarak lisansız öğrencilere yönelik 06–10 Haziran 2011 tarihleri arasında düzenlenen şenlikler Lig Heyeti Başkanı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halit Tosyalıoğlu, Beden Eğitimi İl Koordinatörü Abdullah Aslan ve Branş Koordinatör Öğretmenleri Koordinesinde, Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kamp Eğitim Merkezi, Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu ve Çankırı Lisesi bahçesinde yapıldı.

Şenlikler boyunca katılan öğrencilerin heyecanlı ve mutlu olduğu görüldü. Katılan öğrencilere İl Lig Heyetince hazırlanan kupa ve madalyaları yöneticilerce verildi. Voleybol Şenliği ödül töreninde bir konuşma yapan Lig Heyeti Başkanı ve Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Halit Tosyalıoğlu yıl içersinde okullarından yarışmalara katılan arkadaşlarını tribünlerden seyreden öğrencilerimizin bu defa şenlik ortamında yarışmalarını izlemekten mutluluk duydum, bu öğrencilerimiz de gelecek yıllarda okul takımlarında yer alacağına inanıyorum dedi ve katılan takımlara kupalarını verdi.

06 -10 Haziran 2011 tarihleri arasında yapılan şenliklerde gençler kategorisi futbol tenisi müsabakalarına katılan öğrenciler bu branşın ilimizde tanıtılmasına katkı sağladılar.