Liderler Söyleşiyor

Çankırı Karatekin Üniversitesi Lider Gençlik Topluluğu tarafından düzenlenen “Toplum Devlet Kucaklaşması” adlı konferansa Vali Vahdettin Özcan konuşmacı olarak katıldı.

Çankırı Karatekin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans salonunda düzenlenen konferansa kurum amirleri, STK temsilcileri ve üniversite öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.
Konferansta bir konuşma yapan Yrd. Doç. Dr. Reha Yılmaz, geleceğin liderleri ve bugünün liderlerini birleştirdiklerini belirterek, “Yetkililerin tecrübelerini öğrencilerimizle paylaştırmak ve gelecek adına bir takım kazançları sağlamak adına bu konferansı düzenliyoruz. Bu anlamda davetimizi kırmayan Valimiz Vahdettin Özcan’a teşekkür ediyorum” dedi.
Çankırı Valisi Vahdettin Özcan da kendi özgeçmişini anlatarak başladığı konferansta, Çankırı ile ilgili ekonomik ve sosyal çalışmalar ile 2023 yılına yönelik Çankırı vizyonu ile ilgili bilgiler sundu.
2013 Yılı yatırım programında yer alan projelere de değinen Vali Özcan  Çankırı’ya geldiği günden bu yana 1,5 yıl içerisinde yapmış olduğu çalışmaların değerlendirmesini aktararak öğrencilere, Çankırı’nın tarihi ve kültürel zenginliklerle dolu önemli bir kent olduğunu, bu değerlerin herkes tarafından gezilip görülmesi gerektiğinin altını çizdi.
Konferansın  sonunda Vali Özcan’a Üniversite Lider Gençlik Topluluğu adına Yrd.Doç.Dr. Reha Yılmaz tarafından plaket takdim edildi.