Dunlop

KUZKA EMITT fuarında

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında. Yurdumuzun her köşesiyle birlikte 60’ın üzerinde ülkeyi İstanbul’da buluşturan ve dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olarak kabul edilen EMİTT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı yarın sona eriyor.

 
9 Şubat 2012 tarihinde başlayan ve yarın sona erecek fuar hakkında KUZKA Genel Sekreterliğinin internet sitesinde şu bilgilere yer veriliyor: “Ajansımız Kastamonu, Çankırı, Sinop’un ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtım çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda..

Ajansımız faaliyet bölgesi illerimiz Kastamonu, Çankırı, Sinop’un ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtım çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla, bölgemize katkı sağlayacak fuar katılımlarına hızla devam ediyor.

Bu kapsamda Dünya’nın en büyük 5. turizm fuarı konumunda olan ve bu yıl 16.sı gerçekleştirilen EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yer alan bölge illerimize ait tanıtım stantları katılımcılardan yoğun ilgi görüyor. Ajansımızın bölge illerimizin İl Kültür Turizm Müdürlükleri ile işbirliği içinde katılım sağladığı fuarın açılışı Kültür ve Turizm Bakanı Sn. Ertuğrul GÜNAY tarafından yapıldı. 60 ülkeden turizm profesyonellerinin buluştuğu fuar Pazar gününe kadar açık kalacak ve Kastamonu standı 8, Çankırı ve Sinop stantları ise 12 no’lu salonlarda ziyaret edilebilecek”